Kontakt| Mapa Serwisu
Środa, 21 Marca 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 600 )
Biznes i usługi ( 200 )
Dla dzieci ( 1 )
Dom i ogród ( 27 )
Fotografia ( 6 )
Komputery ( 1 )
Korepetycje ( 9 )
Motoryzacja ( 31 )
Muzyka ( 5 )
Narzędzia i maszyny ( 14 )
Nieruchomości ( 55 )
Odzież i biżuteria ( 7 )
Pozostałe ( 69 )
Praca ( 40 )
Rolnicze ( 0 )
RTV / AGD ( 18 )
Sport i turystyka ( 7 )
Telefony ( 1 )
Zdrowie i uroda ( 107 )
Zwierzęta ( 2 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia KatowiceBiznes i usługi › Skup żużytych tonerów i tuszy z drukarek

 
Skup żużytych tonerów i tuszy z drukarek
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, każdy właściciel podmiotu, jaki generuje swoją działalnością odpady, zobligowany jest do zapobiegania powstawania ich, redukowania ich wielkości, umożliwiania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w wypadku, gdy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak ujętym rozporządzeniem, firma postanowiła wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, toteż posiadają zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, które powstają w czasie eksploatowania kopiarek oraz pozostałych sprzętów elektronicznych. Firma zajmuje sie utylizacją materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte tonery, za jakie klienci otrzymują pieniądze na miejscu. Nadające się na skup przedmioty, można także wysłać do nich pocztą, wówczas zapłatę realizują za pomocą przelewu w przeciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma głównie stawia na ekologiczne rozwiązania. Modele, których nie nadają się do skupu, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, dzięki czemu są w stanie wyszukać z nich zdatne jeszcze materiały. Totalnej utylizacji poddawane są tylko te elementy, jakie są groźne dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to głównie pewność, że oddane przez nas puste tonery czy tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, zgodnie z aktualnym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w aktualnych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, by nasze środowisko ulegało coraz większej degradacji. Powierzając nam wykorzystane przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale również cieszyć się świadomością prawidłowo podjętej decyzji, która powinna być obowiązkiem każdego obywatela.
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Skup żużytych tonerów i tuszy z drukarek
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Biznes i usługi
Ilość wyświetleń: 7516
Data dodania: 05.11.2015 09:56
Data wygaśnięcia: 14.01.2016 09:56
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Biznes i usługi

Komfortowe rozwiązanie na spłatę Twoich zobowiązań

Baseny, Oczka Wodne, Hydroizolacje - LINE-X !!

Przeprowadzki Opróżnianie pomieszczeń likwidacja

Chorzów Siemianowice Śląskie Brynów Przeprowadzki

Utylizacja mebli Agd Przewóz Przeprowadzki Przewóz

Ogłoszenia Katowice. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Katowice i okolic.