Kontakt| Mapa Serwisu
Środa, 21 Marca 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 600 )
Biznes i usługi ( 200 )
Dla dzieci ( 1 )
Dom i ogród ( 27 )
Fotografia ( 6 )
Komputery ( 1 )
Korepetycje ( 9 )
Motoryzacja ( 31 )
Muzyka ( 5 )
Narzędzia i maszyny ( 14 )
Nieruchomości ( 55 )
Odzież i biżuteria ( 7 )
Pozostałe ( 69 )
Praca ( 40 )
Rolnicze ( 0 )
RTV / AGD ( 18 )
Sport i turystyka ( 7 )
Telefony ( 1 )
Zdrowie i uroda ( 107 )
Zwierzęta ( 2 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia KatowiceBiznes i usługi › Solidne przeprowadzki Katowice, Śląsk 50...

 
Solidne przeprowadzki Katowice, Śląsk 502-793-39
Firma Trans-Speed Przeprowadzki Katowice została założona w 1996 roku i działa od tego momentu nieprzerwanie. Tak długi okres działalności dał nam niewątpliwie wiele doświadczenia w wykonywaniu wszelkich usług transportowych w tym również kompleksowych przeprowadzek na terenie Katowic, Śląska i Polski. Nasze usługi wykonujemy dla osób prywatnych, firm i instytucji państwowych. Do grona naszych klientów możemy zaliczyć np. AWF Katowice, BRE Bank, MOPS Katowice, Real, TTW Opex i wiele innych firm o zasięgu ogólnopolskim. Firma Trans-Speed Przeprowadzki Katowice realizuje przeprowadzki na każdą kieszeń, możecie Państwo wybrać wariant najtańszy tzn. Firma nasza udostępnia samochód z doświadczonym kierowcą natomiast załadunek i rozładunek leży po Państwa stronie, można wybrać wariant trochę droższy polegający na zabezpieczeniu przewożonych rzeczy, zniesieniu, transporcie, wniesieniu i ustawieniu mienia w wyznaczone przez Państwa miejsce, istnieje również opcja najdroższa polegająca dodatkowo na kompleksowym pakowaniu, opisaniu przewożonego mienia, wypakowaniu. Firma Trans-Speed Przeprowadzki Katowice udostępnia swoim klientom wszelkiego rodzaju materiały zabezpieczające takie jak:

Folia bąbelkowa
Folia stretch
Koce filcowe
Tektura falista
Taśma pakowa samoprzylepna

Posiadamy również plastikowe pojemniki transportowe o wymiarach 60x40x30 cm, które nieodpłatnie wypożyczamy i podwozimy pod wskazany adres na parę dni przed datą planowanej przeprowadzki. Wszelkie nasze usługi objęte są ubezpieczeniem (OCP) co daje nam i naszym klientom bezcenne poczucia bezpieczeństwa. Trans-Speed Przeprowadzki Katowice- zleć to nam, pozbądź się problemu.
Cena: 80.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Solidne przeprowadzki Katowice, Śląsk 502-793-39Drugie zdjęcie do ogłoszenia Solidne przeprowadzki Katowice, Śląsk 502-793-39Trzecie zdjęcie do ogłoszenia Solidne przeprowadzki Katowice, Śląsk 502-793-39
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Biznes i usługi
Ilość wyświetleń: 340
Data dodania: 21.02.2013 21:15
Data wygaśnięcia: 14.03.2013 21:15
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Biznes i usługi

Czeladź TANIE Przeprowadzki wywóz staroci agd

Transport Przeprowadzki Siemianowice Śląskie Bytom

Profesjonalne tłumaczenia wszystkie języki

Sprzątanie miejsc zbrodni przestępstwa śmierci

Perumy FM

Ogłoszenia Katowice. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Katowice i okolic.